ДОРОГІ БРАТТЯ І СЕСТРИ! Просимо Вас зі щирим серцем молитися за успішне об’єднання, під час Архієрейського Собору 13 грудня та Об’єднавчого Собору 15 грудня.

Розуміючи важливість подій які зараз відбуваються, всім серцем вболіваючи за швидке і безперешкодне завершення справи об’єднання православних різних юрисдикцій в Єдину Помісну Українську Церкву, бажаючи висловити підтримку діям і рішенням ієрархів УПЦ КП, як віруючі християни ми не можемо залишатися осторонь.

Для України Об’єднавчий Собор, обрання Предстоятеля і отримання Томосу про Автокефалію – подія рівнозначна Виходу з рабства для єврейського народу, і як тоді вони, більшість нашого народу зараз налякана, збентежена і введена в оману інформаційними технологіями, відвертою брехнею замовних експертів та маніпуляторів від політтехнологій і потребує духовного підкріплення, просвітлення, примноження любові, що перемагає страх, та натхнення Духа Святого для успішного завершення розпочатої справи об’єднання автокефальної Єдиної Помісної Української Православної Церкви.

Бо постане Єдина Церква – воскресне й Україна, доказом тому є розквіт Київської Русі після Володимирового хрещення.

Голова Братства Микола Боклан

Ініціатор звернення Наталія Рубан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *