У Києві пройде Великий Пасхальний Хоровий Фестиваль

З благословення Патріарха Київського

і всієї Руси-України Філарета
Великий Пасхальний Хоровий Фестиваль
26 квітня 2015 р., початок о 13:00
Свято-Михайлівський Золотоверхий собор

ПРЕС РЕЛІЗ

26 квітня 2015 р. у дні святкування Світлого Христового Воскресіння в культурному просторі України відбудеться визначна подія – з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та під патронатом Митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія, ректора КПБА, у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі пройде Великий Пасхальний Хоровий Фестиваль.

Великий Пасхальний Хоровий Фестиваль є прекрасним прикладом взаємодії між церквою та культурою.

Основна мета Фестивалю – збереження культурної спадщини і відродження духовних традицій минулих століть.

Особливість Фестивалю – це максимальна відкритість та доступність концертів для слухачів. Концерти Фестивалю стають для виконавців та учасників гарним стимулом для подальшого духовного розвитку, роблять великий внесок в культурний розвиток України.

Ініціатором та художнім керівником Фестивалю є Надія Купчинська, регент хору Київської православної богословської академії, лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів.

Фестиваль проходитиме в одному з найвеличніших храмів м. Києва – у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі, атмосфера та акустика якого якнайкраще підходить для духовного співу.

У Фестивалі братимуть участь знані хорові колективи, зокрема Архієрейський хор Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, Хор Київської православної богословської академії, Камерний дівочий хор Київської Середньої Спеціалізованої Музичної Школи ім. М. В.Лисенка, Хор Патріаршого собору Воскресіння Христового, Хор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії Української Греко-Католицької Церкви, Народна хорова капела “Дніпро” Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка, Хор хлопчиків та юнаків Середньої Спеціалізованої Музичної Школи ім. М. В. Лисенка, Камерний хор Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра,? Дівочий вокальний ансамбль «Ангельорус» ДМШ № 23.

Світле Христове Воскресіння – свято єдності і миру. Єдність наших церков є джерелом стабільності та злагоди для нашої держави і цілого світу. Фестиваль буде сприяти розвитку української духовної культури та укріпленню духовного єднання людей.

Запрошуємо Вас до освітлення цієї події у засобах масової інформації.

Церква.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *