Митрополит Епіфаній взяв участь у зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з главами конфесій зі складу ВРЦіРО

22 лютого 2019 р. Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній взяв участь у зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, яка відбулася у Клубі Кабінету Міністрів.

Глава Уряду та Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій домовилися продовжувати співпрацю з метою підвищення рівня державної сімейної політики.

Тема захисту сімей і дітей стала однією з ключових під час зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та глав конфесій.

» Read more

Відбулись збори благочинних Київської області

25 лютого 2019 р., у залі засідань Київської православної богословської академії відбулись збори благочинних Київської області, які очолив Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Збори розпочались виступом Його Блажентсва, який торкнувся організаційних питань та відповів на запитання священників.

Секретар єпархіального управління прот. Михаїл Лесюк проінформував духовенство про заплановані церковні заходи на цей рік і закликав активніше висвітлювати події парафіяльного життя через соціальні мережі і веб-сайти.

Джерело