Упокоївся протоієрей Димитрій Садов’як

portret

23 листопада 2015 р. в другій половині дня, після тривалої важкої хвороби серця, на 68-му році життя упокоївся протоієрей Димитрій Садов’як, настоятель храму Покрова Пресвятої Богородиці у Солом’янському районі Києва, заступник голови Синодального управління військового духовенства.

Висловлюємо сердечні співчуття дружині Анні, дочкам Ірині та Ользі, рідним і близьким, парафіянам Покровського храму. Просимо підносити заупокійні молитви.

Ввечері 23 листопада труна з тілом спочилого буде встановлена у Покровському храмі, за звичаєм буде безперервно читатися Євангеліє. Відспівування відбудеться у Києві, а поховання, за заповітом спочилого – на батьківщині, у м. Коломия.

Про точний час відспівування і поховання буде повідомлено додатково.

Царство Небесне і вічний спокій новопреставленому протоієрею Димитрію!

» Read more

Нагородження в Братстві

За заслуги з відродження духовності в Україні та у зв’язку з 20-літтям заснування  Братства Святого Архістратига Михаїла при Українській Православній Церкві Київського Патріархату  21.11.2015 р. в День свята Собору Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил Безплотних в головному офісі Братства були нагороджені браття і сестри “Подякою”. Нагороду вручив Стратиг Братства  Микола Боклан

Прес-служба Братства