День пам’яті жертв Голодомору

spRdwo9gm5k

Сьогодні, у четверту суботу листопада, Україна вшановує День пам’яті жертв голодоморів – щорічний національний пам’ятний день.

О 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання. А о 16:01 стартує Всеукраїнська акція “Запали свічку пам’яті”.

Українці запалять свічки в пам’ять про вбитих геноцидом співвітчизників біля місць пам’яті Голодомору і у вікнах своїх будинків по всій Україні та світу.

Як повідомляв УНІАН, жертвами Голодомору в УРСР, за оцінками української Академії наук стали 4,5 мільйона чоловік (дані 2013 року). Загальне число загиблих від голоду в цілому по СРСР обчислюється в межах 7-8 мільйонів чоловік.

unian.ua

Начался сбор подписей за запрет УПЦ МП

5384504eda2ca_image1

Начался сбор подписей за запрет УПЦ МП, инициативная группа готовит обращение к Верховной Раде

УПЦ МП, возможно, будет запрещена в Украине. По крайней мере, этого хочет инициативная группа, которая собирает подписи за запрет УПЦ МП в нашей стране.

» Read more

Упокоївся протоієрей Димитрій Садов’як

portret

23 листопада 2015 р. в другій половині дня, після тривалої важкої хвороби серця, на 68-му році життя упокоївся протоієрей Димитрій Садов’як, настоятель храму Покрова Пресвятої Богородиці у Солом’янському районі Києва, заступник голови Синодального управління військового духовенства.

Висловлюємо сердечні співчуття дружині Анні, дочкам Ірині та Ользі, рідним і близьким, парафіянам Покровського храму. Просимо підносити заупокійні молитви.

Ввечері 23 листопада труна з тілом спочилого буде встановлена у Покровському храмі, за звичаєм буде безперервно читатися Євангеліє. Відспівування відбудеться у Києві, а поховання, за заповітом спочилого – на батьківщині, у м. Коломия.

Про точний час відспівування і поховання буде повідомлено додатково.

Царство Небесне і вічний спокій новопреставленому протоієрею Димитрію!

» Read more

Нагородження в Братстві

За заслуги з відродження духовності в Україні та у зв’язку з 20-літтям заснування  Братства Святого Архістратига Михаїла при Українській Православній Церкві Київського Патріархату  21.11.2015 р. в День свята Собору Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил Безплотних в головному офісі Братства були нагороджені браття і сестри “Подякою”. Нагороду вручив Стратиг Братства  Микола Боклан

Прес-служба Братства

21 листопада Собор Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних

89760039_o

Собор Архистратига Михаїла”Ангел такий прозорий, що через нього ллється на нас і досягає до нас світло Божественне… через них ми пізнаємо не їх, а живого Бога, Якого вони пізнали.”
Святитель Григорій Палама

» Read more

1 2