Зібрання «екстрасенсів» на Михайлівській площі – цинічна провокація

knopka

Заява Прес-центру Київської Патріархії

У соціальних мережах та засобах масової інформації повідомляється про заплановане на 30 квітня цього року зібрання на Михайлівській площі Києва «2000 екстрасенсів», які мають намір нібито «заряджати амулети» для воїнів АТО та проводити інші магічні ритуали. У зв’язку з цим Прес-центр Київської Патріархії повідомляє наступне.

» Read more

У Києві пройде Великий Пасхальний Хоровий Фестиваль

З благословення Патріарха Київського

і всієї Руси-України Філарета
Великий Пасхальний Хоровий Фестиваль
26 квітня 2015 р., початок о 13:00
Свято-Михайлівський Золотоверхий собор

ПРЕС РЕЛІЗ

26 квітня 2015 р. у дні святкування Світлого Христового Воскресіння в культурному просторі України відбудеться визначна подія – з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та під патронатом Митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія, ректора КПБА, у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі пройде Великий Пасхальний Хоровий Фестиваль.

» Read more

ПАТРІАРХ ФІЛАРЕТ ВІДВІДАВ МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЗОЛОТОВЕРХИЙ МОНАСТИР

СОБОР СВЯТОГО АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА

13 квітня 2015 р., у Світлий понеділок, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Священноархимандрит Києво-Михайлівського Золотоверхого монастиря, звершив Божественну літургію у головному храмі обителі – Михайлівському соборі.

» Read more

СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ

СОБОР СВЯТОГО АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА

У ніч з 11 на 12 квітня 2015 року намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря єпископ Вишгородський Агапіт у співслужінні братії монастиря очолив хресний хід та Пасхальну заутреню.

Члени Братства прийняли участь в святкових Богослужіннях.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Прес-служба Братства

1 2 3