Михайлівський монастир стає центром навчання та підготовки для роботи в кризових ситуаціях

СОБОР СВЯТОГО АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА

СОБОР СВЯТОГО АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА

Ще з початку осені Михайлівський монастир постав перед новими викликами і відповів на них більш ніж гідно, поклавши початок серії тренінгів, семінарів та навчання всіх основам психологічної допомоги, реабілітації, конфліктології тощо. Безлічі зустрічей, робота в групах та індивідуальне навчання відкрили нові перспективи для даного простору. Вперше волонтери, психологи та священики різних конфесій пліч-о-пліч почали вивчати основи допомоги постраждалим, аби вміти відповідати на нові виклики часу.

» Read more

Великий піст. Як його дотримуватися?

svicha

Від 27 лютого до 15 квітня – свята Пасхи – триватиме Великий піст. В цей час згідно традицій Православної Церкви та церковного Уставу християни обмежують себе в їжі, а також намагаються уникати в своєму житті того, що віддаляє людину від Бога.

» Read more

Упокоївся Предстоятель УАПЦ митрополит Мефодій

Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви митрополит Мефодій

24 лютого 2015 р. на 66-му році життя внаслідок хвороби упокоївся Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви митрополит Мефодій (Кудряков).

» Read more

Відбувся візит делегації УПЦ Київського Патріархату до Варшави

Відбувся візит делегації УПЦ Київського Патріархату до Варшави з нагоди відкриття виставки сучасних ікон присвячених Майдану та АТО

17 лютого 2015 року, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, делегація Української Православної Церкви Київського Патріархату відвідала столицю Польщі – Варшаву, для того, щоб взяти участь у відкритті виставки сучасних ікон, присвячених революції Гідності та захисту Батьківщини під час проведення антитерористичної операції на Донбасі.

» Read more