Филарет передал на фронт тонну мясных консервов

patriarkh

В субботу 31 января, предстоятель Украинской православной церкви Киевского патриархата Филарет передал бойцам АТО тонну мясных консервов. По его словам, деньги на эту партию гуманитарной помощи пожертвовали прихожане УПЦ КП.

» Read more

Филарет отказался от празднования дня рождения из-за войны на Донбассе

patriarkh

В связи с войной на Донбассе Патриарх Филарет отказался от торжеств по случаю своего дня рождения. Сегодня Патриарху исполняется 86 лет, сообщает пресс-служба УПЦ КП.

» Read more

ОПУБЛІКОВАНО НАСТІННИЙ «ПРАВОСЛАВНИЙ ЦЕРКОВНИЙ КАЛЕНДАР – 2015»

head

У Видавничому відділі Київської Патріархії опубліковано настінний «Православний церковний календар – 2015» (формату А2).

PK2015A2

» Read more

РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ

rizdv_poslannja_2015

РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ

Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета
Преосвященним архіпастирям, боголюбивим пастирям,
чесному чернецтву та всім вірним Української Православної Церкви
Київського Патріархату
Дорогі браття і сестри!

Христос народився! Славімо Його!

З великою радістю і духовним піднесенням святкує Церква Христова Різдво Господа нашого Ісуса Христа. Що означає для нас ця подія? З того часу, коли перші люди порушили заповідь Божу, не повірили Йому, а повірили дияволу, в людську природу ввійшов гріх, тобто зло і смерть. Люди перестали спілкуватися з Богом, і Бог став для нас невидимим. Почалась жорстока боротьба між добром і злом у самій людині, а також між людьми і народами. Людська природа, хоча і не перестала бути доброю, але пошкодилася гріхом, затьмарився людський розум і серце стало жорстоким. Люди помирали як духовно, так і тілесно. Ніхто, крім Бога, не міг спасти людину від цього зла.

» Read more