89-ліття Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета

 

23 січня 2018 року Українська Православна Церква Київського Патріархату відзначає 89-ліття свого Предстоятеля – Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. 

З нагоди свята у Володимирському Патріаршому кафедральному соборі міста Києва відбудеться урочисте богослужіння. У вівторок, 23 січня, о 9 годині у Патріаршому соборі буде звершена Божественна літургія. Богослужіння очолить Святійший Патріарх Філарет у співслужінні єпископату та духовенства з усієї України.

Запрошуємо всіх до спільної молитви за Предстоятеля Української Церкви!

 

Братство Святого Архістратига Михаїла
за посиланням на Прес-центр Київської Патріархії

Великий Всеправославный собор: расклады для Украины

synaxe2014

В 2016 году нас ждёт воистину историческое событие: состоится Восьмой Вселенский собор. Для нас главным будет рассмотрение так называемого «украинского вопроса»: признания Киевского патриаршего престола и единой поместной украинской церкви.

В 2016 году нас ждёт воистину историческое событие. Состоится Восьмой Вселенский собор (Великий Всеправославный собор), проведение которого ранее планировалось в Стамбуле (Константинополе). Но проходящий в Швейцарии Синаксис предстоятелей православных церквей принял решение перенести его на греческий остров Крит.

» Read more

Русь – не Росія! Русь – це Україна!

Русь – не Росія!

Інтелігенція, вихована колонізатором,
є головним ворогом свого народу.

Джавахарлал Неру

Ще не один рік вихованці «московських колонізаторів» «співатимуть пісень» про «слов’янську єдність» і таке інше, приховуючи, що саме влада того народу у XVIII столітті запровадила на нашій землі рабство (кріпацтво), у XIX столітті позбавила нас нашої мови, писемності та всього національного — українського, а в XX столітті влаштувала українцям три голодомори, винищивши кращу частину нашого етносу.

Отаких «братів» ми мали продовж більш ніж 300 років.


Звичайно, все це ще довго буде даватися взнаки.

1 2 3