Інтерпретації історії у політиці Російської Федерації як загроза національній безпеці України

1398800060_3104930

Історична пам’ять Українського народу давно стала полем інформаційних війн з боку Російської Федерації. Для загострення протиріч в українському суспільстві та впливу на громадську думку західних країн РФ використовує інтерпретації історії з метою легітимації своєї політики, спрямованої на руйнацію української національної ідентичності, розкол і знищення Української Держави. Саме тому складовою гібридної війни з боку Росії є потужні інформаційні атаки та агресивна історична політика супроти українського гуманітарного простору.

» Read more

Проект Братства

am2

Проект “Стратегія відродження і подолання існуючого церковного розділення та утворення в Україні автокефальної єдиної Помісної Української Православної Церкви”.

» Read more

Зібрання «екстрасенсів» на Михайлівській площі – цинічна провокація

knopka

Заява Прес-центру Київської Патріархії

У соціальних мережах та засобах масової інформації повідомляється про заплановане на 30 квітня цього року зібрання на Михайлівській площі Києва «2000 екстрасенсів», які мають намір нібито «заряджати амулети» для воїнів АТО та проводити інші магічні ритуали. У зв’язку з цим Прес-центр Київської Патріархії повідомляє наступне.

» Read more

Православні християни Санкт-Петербурга попросили вибачення в українців за ганебну війну

У Мережі з’явилося відеозвернення росіян до громадян України. Православні християни Санкт-Петербурга попросили вибачення в українців за ганебну війну.

» Read more

1 2