Розпорядження про Молитву за Україну в час виборів

22 березня 2019 р. Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній надав благословення протягом наступного часу до завершення виборчого процесу в усіх храмах Помісної Української Православної Церкви підносити молитовні прохання про справедливі вибори Глави Української держави, за мир та єдність в Україні:

«У зв’язку з особливою відповідальністю, яка в час виборів Президента України покладається на наш народ, враховуючи необхідність захистити державність України, єдність, суспільний мир перед обличчям зовнішньої агресії та внутрішніх протистоянь, протягом наступного часу до завершення голосування за обрання Глави держави благословляється за богослужіннями в храмах Помісної Української Православної Церкви на літургіях після заамвонної молитви або під час молебню виголошувати наступну молитву:

(більше…)

Читати далі

Митрополит Епіфаній взяв участь у зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з главами конфесій зі складу ВРЦіРО

22 лютого 2019 р. Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній взяв участь у зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, яка відбулася у Клубі Кабінету Міністрів.

Глава Уряду та Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій домовилися продовжувати співпрацю з метою підвищення рівня державної сімейної політики.

Тема захисту сімей і дітей стала однією з ключових під час зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та глав конфесій.

(більше…)

Читати далі

Відбулись збори благочинних Київської області

25 лютого 2019 р., у залі засідань Київської православної богословської академії відбулись збори благочинних Київської області, які очолив Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Збори розпочались виступом Його Блажентсва,…

Читати далі

2 березня – Вселенська поминальна Батьківська субота. Ось що має зробити кожна віруюча людина в цей день

Що потрібно робити в Батьківську суботу (2 березня): всі важливі правила.

Батьківські суботи – дні особливого пoминання пoкійних, коли своїми молитвами ми можемо надати велику допомогу своїм рідним і близьким, що пiшли із земного життя.

П’ять з них відведені для пoминання пoкійних родичів, ще дві і здійснюються при цьому пaнахиди називаються вселенськими. Батьківські суботи припускають дотримання певних правил, про які повинні знати всі віруючі.

(більше…)

Читати далі

Ієрархи УПЦ в США та УПЦ в Канаді провели зустріч із Митрополитом Епіфанієм

5 лютого 2019 р. відбулася зустріч ієрархів Української Православної Церкви США та Української Православної Церкви Канади з Предстоятелем Православної Церкви України Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм та Езархомом Вселенського…

Читати далі
Закрити меню